• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Következő 
Nagy bemutatkozó téma
Az internetes világban dolgozó, a sakk iránt nagyon érdeklõdõ 30-hoz közeli férfi ember vagyok. :-) Sokan ismernek már az index fórumáról, illetve a sakktornáról. Ezzel a fórummal és a Sakksziget honlappal szeretnék egy kellemes közösséget létrehozni olyanok számára, akiket érdekel valamilyen formán a sakk és szívesen megosztják egymással véleményüket, írásaikat. Szívesen szurkolnak együtt csapatainkért, játékosainkért vagy egy-egy nagy tehetségért a sakkvilágban.
Válaszol
Szia Simu!
Sok sikert a honlaphoz, szép, áttekinthetõ, köszi, hogy szóltál!
Üdv.
Válaszol
Örülök, hogy idetaláltál, használd egészséggel és ne fukarkodj ha javaslatod van, vagy hibát találnál rajta. :-)
Válaszol
"gordonka" az Index-rõl, különben NN, az ismeretlen sakk-katona, Franciaországból

Rögeszmés megnyitáskutató, rögeszmés Rybka-fan. Kérek egy külön (gumifallal védett) topikot rögeszméim kiélésére. vigyorgás
A Kivétel nem erősíti a Szabályt. Minden esetben gyengíti.
Válaszol
Üdv itt gordonka. Máris nyithatsz olyan nevû témát amilyet szeretnél, ha fórumnév ötleted van, az is jöhet. :-)
Válaszol
Üdv! Itt is vagyok..
Soxép opciót látok itt fent.. :rolleyes:
Válaszol
Amerigo61 vagyok, az Index megrögzött fórumozója. A HUSZ-tól a Polidiliig mindenütt megtalálsz, de elsõsorban a sakkról szóló topikokat látogatom mosolygás
Részletesebb bemutatkozás a Sakktorna weboldalán kacsintás
Válaszol
Marlborough hercege az index-rõl. Sakk amatõr... vigyorgás
Válaszol
Üdv itt nálunk, tereld már ide a többieket is, elég lassan növekszünk. mosolygás
Válaszol
Meglepõdnék, ha az én szavamra megrohannák az oldalt mosolygás

Viszont nfl-es oldalakon lehet aláírásomban hirdetem az oldalt. úgyis mindig büszkén hangoztatjuk hogy bármilyen meglepõ is, leginkább a sakkhoz hasonlítható a játék, de nekem még nem sikerült olyan "football" rajongóval találkozni, akit minimális szinten is érdekelt volna a sakk.
Válaszol
Szóban is terjesztheted az is segítség lenne, de ne hidd, hogy a fociszeretõk közt nincs sakkszeretõ. Itt vagyok én egynek rögtön. Szeretem a focit és a sakkot is, bár a focit régebben jobban követtem, azért a kedvenc magyar csapatom mérkõzéseit követem.
Válaszol
A focival én jó ideje végeztem, max a magyar válogatott szenvedéseit nézem meg ha olyan kedvem van. Jó ideje az amerikai foci a nagy kedvenc, azt hasonlítják gyakran a sakkhoz. Elsõre elég vadnak tûnik, de van benne valami.
Válaszol
hoolla vagyok,sakk-pancser,32 éves..Sakkimádó amatõr,pábajtõr...Kívánok minden jót a szigethez,szívesebben jönnék ide,mint a diákszigetre....Nyaralni csak a járdaszigetre...Igyekszek akzív lenni,vagy nem lenni,this is the kveszcsön... menőség
Válaszol
Üdv itt nálunk! Ahogy DoMnak is írtam, terjeszd az oldalt szóban, vagy írásban is, ha tudod, ha találjanak ide sokan. mosolygás
Válaszol
Hali evribadi !
htblank vagyok, valaha ma-fiz tanár, most programozó, pancser sakkimádó.
Emberek ellen soha nem játszom, mert nincs olyan parti, ahol ne néznék el valami durvát, és baromira utálok veszteni, napokig dühöngök... maradnak ellenfélnek a programok - ott szabad visszalépni.
Simu príma az oldal, én szívesen átköltözök ide.
Válaszol
Köszi, köszi, próbálok minden igényt kielégíteni, ha kérdésed javaslatod van már jöhet is a megfelelõ fórumrészbe. Örülök, hogy itt vagy, üdv itt nálunk! mosolygás
Válaszol
Üdv Sporttársak!

Remi? vagyok, nick neven a döntetlen ajánlat utálatából ered, ezért is fogadom lelkesen az egyre terjedõ "szófiai szabályt". Immár tíz éve egy budapesti klub tagja. A csb-n keveset játszom, tudjátok a vasárnap 9 órai kezdés... általában végszükség eseten szállok be, megmentve ezzel csapatomat a kontumálástól. Jobban szeretem a háttérben intézni az egyesület ügyes-bajos dolgait. Sakkozni többnyire a mátrixban szoktam, az 1-3-5 perces partikat kedvelem, világbajnok itt sem leszek, átlagban 2000-2200 körül vegetálgatok. Lékó Péter és Polgár Judit kitartó szurkolója, Kasparov és Pillsbury csodálója.

Simu kitûnõ honlapot és fórumot készített, szívesen jöttem.
Válaszol
Régen sokat fordultam meg az Index Lékó ill. Sakk - topikjában. Simul szólt errõl a fórumról. Gratulálok az oldalhoz - szép, kompakt és funkcionális!
Post coitum omne animal triste.
Válaszol
Hecse vagyok, szinten az Indexrol, egyre gyengulo amator sakkozo, egyre kevesebb szabadidovelszomorúság Azert igyexem itt idonkent megjelenni, de olvasni biztos fogom az oldalt es a forumot.
Válaszol
Lassan azért mindenki idetalál. mosolygás Üdv nálunk srácok!
Válaszol

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Következő 

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég