Javaslat
Simu!

Az imént írtam egy hosszabb hozzászólást, de közben lejárt a rendelkezére álló idõ és a rendszer kirúgott. Újra bejelentkeztem, de a hozzászólásom végleg elveszett szomorúság
Megoldható-e az, hogy ilyen esetben - az Indexhez hasonlóan - akkor se vesszen el a hozzászólás szövege, ha a timeout van?
Válaszol
Ez nem jól hangzik, így elsõre annyit ajánlanék, hogy mikor belépsz kattints be az emlékezzen rám boxot.
Válaszol
Simu, újra a segítségedet kérem: a "Kedvenc sakkjátszmáim" alatt korábban létrehoztam az "Egy hullámzó parti" állományt, amit át kellene nevezni "Amerigo játszmái"-ra. Megpróbáltam, de úgy tûnik, nincs hozzá jogosultságom ...
Az elsõ megnevezés elég szerencsétlennek bizonyult :-

THX: A.
Válaszol
Persze, meg is van. O-o-O
Válaszol
Pár észrevétel Simunak.

Win7 és IE8 alatt nem lehet válaszolni a fórumban, persze ezt majd javítják a f.motorban.
A sakkozók topicban megérdemelnék a világnagyságok, hogy nekik is ki legyen írva a teljes nevük.

Többnyire hiányosan jelenik meg az oldal elsõ bejelentkezésre, frissítés után már rendbejön. Oprendszer és böngészõfuggetlen hibajelenség nálam. Erre gondolok:

Egyébként BUÉK kedves barátaim!
Válaszol
A sakkozókkal egyetértek, javítottam. Polgár gondolom azért lett csillag, mert sokan vannak. mosolygás
Érdekes a stílus betöltésének elmaradása, ilyet én még nem tapasztaltam.
Válaszol
Simulacrum Írta:....Érdekes a stílus betöltésének elmaradása, ilyet én még nem tapasztaltam.

Vista IE7, IE8, Róka
XP IE7, Róka
Win7 IE8

Laptopon és PC-n egyaránt ilyen nálam. Egyébként én sem értem miért. fejreállt
Válaszol
Nem lehetne egy adok-veszek (konyvek,ujsagok)topicot letre hozni?
Válaszol
Megalodon Írta:Nem lehetne egy adok-veszek (konyvek,ujsagok)topicot letre hozni?

Miért is ne lehetne! Te is létrehozhatsz ám témát, de most megtettem az egyéb sakktémákban.
Válaszol
Simulacrum Írta:Miért is ne lehetne! Te is létrehozhatsz ám témát, de most megtettem az egyéb sakktémákban.

Koszonom! kacsintás
Válaszol
Remi? Írta:Többnyire hiányosan jelenik meg az oldal elsõ bejelentkezésre, frissítés után már rendbejön. Oprendszer és böngészõfuggetlen hibajelenség nálam. Erre gondolok:

Remi? ha majd erre jársz megteszed, hogy megnézed most is elõfordul-e nálad ez a hibajelenség? Két dologra gyanakszom, most az egyiket javítottam. Ha még most is fennáll akkor megpróbálom a másik dolgot. Csak kíváncsi vagyok, hogy a kettõ közül melyik lehet a ludas.
Válaszol
Még mindig ilyen, egyébként a sütik törlése után lesz hiányos. Nincs süti, nincs rendes megjelenés! Egyébként érthetõ, Lékó nem sakkozik csoki nélkül, én nem dolgozom nasi nélkül, fórum nem mûködik süti nélkül. Éljenek a csajok! bohóc vigyorgás
Válaszol
Akkor próbáld meg most még egyszer úgy hogy törlöd a sütid, ha most sem jó, akkor még töröm a fejem. A csajok meg tényleg éljenek! mosolygás
Válaszol
Sajna még mindig hiányos.
Válaszol
Továbbra is böngészõ és oprendszer független. Megnéztem Xp és Vista IE7, FF3.05.
Válaszol
Köszi. Még egy dolgot így gyorsban változtattam, aztán ha még most sem okés ez a dolog, akkor jobban belemélyedek. mosolygás
Válaszol
Továbbra sem... Simu buvárfelszerelés elõkészít, felkészülés a merülésre.... kacsintás
Válaszol
Most viszont már nagyjából jó. Kicsit bonyolult lenne elmondani mi volt a hiba, de összességében talán annyit mondhatok, lehet nem ezt a fórummotort kellett volna választanom. De majd talán a 2-es változata jobban bizonyul. Míg béta nem akartam cserélni.
Válaszol
Meggyógyult! mosolygás Jó kis fórummotor ez, talán az IPB jobb, de az meg fizetõs.
Válaszol
Az IPB az mindenképpen jobb, de ahogy írod is fizetõs. Mikor döntöttem a fórum indulásáról akkor az SMF és MyBB volt nálam terítéken. Aztán végül nem is tudom miért az SMF mellett döntöttem. Talán a nagyobb közösség és nagyobb támogatás miatt. El kell ismernem vannak nagyon jó dolgok ebben a motorban, de lenne mit javítani rajta. A sablonozhatósága sem a legegyszerûbb.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég