Sakkprogramok mobitelefonra
Mobiltelefonra keresek valami kipróbált sakkprogramot (Android op. rendszer). Van valakinek ötlete? mosolygás
Válaszol
(2012-08-27, 18:49:27)Amerigo61 Írta: Mobiltelefonra keresek valami kipróbált sakkprogramot (Android op. rendszer). Van valakinek ötlete? mosolygás

Chess Genius ezt próbáld ki.
Üdv: rybkachess
Válaszol
Köszönöm, közben próbaképpen letöltöttem a DroidFisch-t (A StockFish androidos változata), de ez még a leggyengébb beállítással is túl erős nekem :-)
Válaszol
Wink 
A Shredder tud egy olyan funkciót, hogy beállítasz neki egy alap élőt, és hozzád igazodik játéktudásban. Ha többet nyersz ellene, akkor erősödik, értelemszerűen gyengül, ha veszítesz. (asszem vigyorgás )
Vannak feladványok, stb, kiegészítőnek jó a Droidfish mellett.

Shredder Chess 1.2.2
Válaszol
Sziasztok,

Windows Phone 8.1 oprendszerű mobiltelefonra tudtok valamilyen jó sakkprogit?

Kösz: A.
Válaszol
Offline DroidFish-hez még csak megközelítő sincs, vagy nem találtam. Kerestem online lehetőséget, de nagyon szegényes. Magasan legjobb lenne a Chess4All, a FICS szerverhez csatlakozik. Sajnos nem lehet visszavágót kérni/elfogadni, ez nagyban hátráltatja a használatát azzal, hogy folyton kilépsz és új ellenfelet keresel.

Marad egyedüli opcióként a Zynpo Chess, előbbinek és ennek legalább van hangja, a többiből nálam még hang sem csikarható ki. mosolygás

Ha tudtok jobbat, jelezzétek.
Válaszol
A Droidfisch szerintem elég jó, de én a legújabb motort úgy tettem bele gépről.
Válaszol
Köszönöm, kipróbálom mosolygás
Válaszol
Én a Chess24 androidos programjával játszom , nekem kellően erősek a gépi ellenfelek is, főleg az 5 perces játék idejű.
SAKK! az élet a táblán zajlik , gondolj meg minden lépést...
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég