sakk blogom :)
kacsintás Sziasztok blogírásra adtam a fejem mosolygás

ha gondoljátok , nézzetek be és véleményezzetek,. Első blogom úgy tessék olvasni még sose csináltam ilyet mosolygás

Blog
Válaszol
(2013-07-02, 00:25:16)Sakkozzunk Írta: kacsintás Sziasztok blogírásra adtam a fejem mosolygás
ha gondoljátok , nézzetek be és véleményezzetek,. Első blogom úgy tessék olvasni még sose csináltam ilyet mosolygás
Blog
Helló!

Jól néz ki a blog. A sakkpartik elég kezdő szintűek, de persze minden partiból lehet tanulni. Vállalkozom rá, hogy Houdini motorral kielemeztetem őket, 10 mp-es elemző idővel. Mivel gyors a gép, így elég ennyi idő is, úgysem kell annyira mélyen kiszámolni a dolgokat a partikban.
Gratulálok hozzá, frissítsd, legyenek benne jó partik amiket játszottál. Minden érdekel.
Üdv: rybkachess
Válaszol
Köszi,

Azt sem itt a forumon sem a blogon nem is tagadtam hogy tanulom a sakkot. Ez van valahol el kell kezdeni,régen 10 lépéssel elvertek, ma már néha komoly ELO sok modják,hogy gratulálnak,mert kezdő létemre harcoltam elenük és nem csak úgy "letoltak":-)

Pókerbe kétésfélévig szenvedtem,most már jó vagyok bíztos sakk is jobb lesz :-)
Válaszol
Facebook oldal mosolygás
Válaszol
Lehetne a partikat olyan módon kitenni, amiket be lehet illeszteni Fritz programba?

Például:

[Event "?"]
[Site "?"]
[Date "megijedés?.??.??"]
[Round "?"]
[White "Új játék"]
[Black "?"]
[Result "*"]
[PlyCount "16"]

1. e3 d6 2. Ne2 Bg4 3. h3 Bxe2 4. Bxe2 a5 5. Nc3 e6 6. a4 Nc6 7. Bf3 Ne5 8. d4
Ng6 *

Ez csak a parti eleje, mert most nem az a lényeg. Persze a jelölés nem ez a szimbólumos, mint itt a fórumon, hanem a betűvel jelzett, csak itt automatikusan ezt teszi ki, pedig ebben a fórumban is jobb lenne szerintem ha olyan lenne.
Válaszol
(2013-07-02, 13:50:26)XBOARD Írta: ...a fórumban is jobb lenne szerintem ha olyan lenne.
kacsintás támogatom a kérést. mosolygás
Üdv: rybkachess
Válaszol
Azért így rakom ki mert így mindenki érti, hogy mit kell bemásolni az elemzőbe.

Meg őszintén szólva nem igen értem, mit szeretnétek, ez még 1 kicsit magas nekem, de ha elmagyarázzátok nem baj kacsintás

De szerintem így nem fog menni, ahol játszom az az oldal csak 1 sima pgn-t vagy mit ad , amit be is másolok a blogba.
Válaszol
Nem ebbe a témába tartozik, de jelzem pont azért alakítja a fórummotor szimbólumossá a jelölést, hogy mindenki számára nyilvánvaló legyen egy-egy lépés. Ugye más a magyarul írt játszmalap és más az angol, mások az egyes figurák neveinek kezdőbetűi a különböző nyelvekben. Úgy van megcsinálva az átalakítás, hogy ha valaki kijelöli itt a fórumban az ilyen játszmákat az be tudja másolni a Chessbase programjaiba. Próbáljátok ki!
Válaszol
Nekem annyi megjegyzésem lenne olvashatóság/látvány szempontjából, hogy a lépések beillesztése elé, vagy akár csak a címben is feltűnhetne, hogy világos vagy sötét voltál az adott játszámban, plusz a legvégére odaférhetne a "nemzetközileg elismert" 1-0, 0-1, 1/2 jelölésből az éppen megfelelő.

A lelkesedésed ne adjon alább, jó szórakozást a partik közben!
Válaszol
Azt az elején még feltüntettem, aztán elmaradt, köszi a jelzést... _ mosolygás A lelkesedésem egyenlőre megvan mosolygás Ha megnézed a blogot 5-6 napig csak agyon vertek, de ez van pókerbe is az elején mindig lenyomtak vagy másfél évig , mostmár nem hála annak, hogy nem adtam fel és orrvérzésig gyakoroltam és nyomtam... mosolygás Biztos a sakkba is fejlődök, ha túlélem a negatív szakaszaimat és játszom sokat . És szerintem az én szintemen már az is jó, ha beírja 1 1400 ELO körüli ember, hogy nehezebb volt elvernie mint tervezte mosolygás
SAKK! az élet a táblán zajlik , gondolj meg minden lépést...
Válaszol
Szerintetek belefér a blogba,ha néha a pókerről is szót emlitek? AZt is nagyon szeretem és nekem stratégiai logikai játék és nem szerencse játék.(természetesen a pókerbe szerencse faktor is van)most azt hagyjuk hogy az én blogom azt írok bele amit szeretnék! :-)

Azért kérdeztem mert alapvetően sakkblognak szánom de kötődöm a pókerhez is és számomra van közös a két játékba.
Válaszol
(2013-07-08, 13:11:36)Sakkozzunk Írta: Szerintetek belefér a blogba,ha néha a pókerről is szót emlitek? AZt is nagyon szeretem és nekem stratégiai logikai játék és nem szerencse játék.(természetesen a pókerbe szerencse faktor is van)most azt hagyjuk hogy az én blogom azt írok bele amit szeretnék! :-)

Azért kérdeztem mert alapvetően sakkblognak szánom de kötődöm a pókerhez is és számomra van közös a két játékba.

Sakkban is van szerencse tényező, kevesebb, mint a pókerben de azért van. A blogod mivel a tiéd ezért te döntöd el, hogy milyen témát teszel bele. mosolygás
Válaszol
Szerintem elfér benne néha pár gondolat a pókerről is. Attol még nem veszti el a Sakk blog jellegét.

Na ez érdekes! Sakkba szerencse? Megmagyaráznád ?
Válaszol
Átalakítottam a blogot a játszmáim 1 külön blogon vannak, szerintem így áttekinthetőbb mosolygás
Válaszol
Szerintem szép lett vigyorgás
Válaszol
http://bit.ly/17YanoY

jól néz ki:?
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég