Gép ellen is időre sakkozni
arról mi a véleményetek ha gép ellen is időre játszom ? A CHESS ARENA elég profinak tűnik ingyenessége ellenére is, de ha végtelen ideje van 1 lépésen félórát is agyalhat, most megszabtam neki hogy 20 perces blitz-et játszunk, androidon szintén profi progim van a helyzet ugyan ez, ha van ideje a végtelenségig is elemez, ha megmondom neki félóra játékidő pl, akkor lépked gyorsabban (és elver Tongue) szóval nektek erről mi a véleményetek ha gép ellen is az ember ellen megszokott 15-30 perces partikat tolom? Nekem annyiból jó, hogy tudom az idő véges, és nem mélázok összevissza a gép ellen sem, hanem odafigyelek.
SAKK! az élet a táblán zajlik , gondolj meg minden lépést...
Válaszol
(2014-01-23, 16:34:00)SakkTomi Írta: arról mi a véleményetek ha gép ellen is időre játszom ? A CHESS ARENA elég profinak tűnik ingyenessége ellenére is, de ha végtelen ideje van 1 lépésen félórát is agyalhat, most megszabtam neki hogy 20 perces blitz-et játszunk, androidon szintén profi progim van a helyzet ugyan ez, ha van ideje a végtelenségig is elemez, ha megmondom neki félóra játékidő pl, akkor lépked gyorsabban (és elver Tongue) szóval nektek erről mi a véleményetek ha gép ellen is az ember ellen megszokott 15-30 perces partikat tolom? Nekem annyiból jó, hogy tudom az idő véges, és nem mélázok összevissza a gép ellen sem, hanem odafigyelek.

Felesleges végtelen időre állítani.
Jobb, ha mindig korlátolt időre játszol, az lehet rapid 20-30 perces, vagy klasszikus 2 órás stb.
Az Arena a 3. legjobb sakkprogram, rögtön a Fritz és a Chessmaster mögött.
Az erőssége a benne lévő motortól függ.
Válaszol
Most frissült, tehát fejlesztik, és ingyenes, szerintem ez már rablás. vigyorgásvigyorgás

Meik a legjobb motor benne? Én beletettem a stockfisht, és azt használom.
Válaszol
(2014-01-23, 23:09:36)SakkTomi Írta: ............
Meik a legjobb motor benne? Én beletettem a stockfisht, és azt használom.

Természetesen a Houdini 4 mosolygás
De ha full ingyenes progi kell akkor a Stockfish legújabb verziója.

Köszi, hogy mondtad, kb 5 éve nem frissítették, és mostanában biztos nem néztem volna meg. nagyszerű
Válaszol
Tavaly is frissült , kapott két nyelvet. vigyorgás

Ahogy néztem, most komplett, program frissítést kapott.

Ezzel felmehetek a chess.com-ra játszani?
Válaszol
(2014-01-24, 19:58:08)SakkTomi Írta: ............

Ezzel felmehetek a chess.com-ra játszani?

Attól függ mit értesz ezalatt.
Ennek nincs köze a chess.com-hoz, mint a Fritz-nek a Playchesshez, és nem hiszem, hogy a csalásra gondoltál, mert nyilván tudod, hogy ott egyből bannolják a progisokat.
Válaszol
nem, de fellehet menni chess serverekre gondoltam hátha felmehetek és játszhatok az arénába, természetesen nem csalni gondoltam, csak az arénának a tábláján tolni.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég