• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 37
  • Következő 
FIDE Grand Prix
December 13-tól játszik majd Peti elõször Elisztiában.
Válaszol
Ráfigyelünk majd akkor is, biztos lehetsz! kacsintás Reméljük megõrzi addig -az olimpián jó eredményeket is hozó- szívósságát.
Válaszol
Ebben a mezõnyben NEM NYERHET MÁS, csak Peti ! Minimális célunk a maximum mosolygás
Válaszol
Adams is lemondta a Grand Prixet. Lehet a végén csak Peti marad. vigyorgás
Válaszol
Akopjannal kezdünk világossal. Jó lenne gyõzelemmel kezdeni, de lehet remizünk a volt kapcsolatokra tekintettel.
Válaszol
Várható volt sajnos ez a remi, kár hogy pont Akopit sorsolták ki Petinek az elsõ fordulóra.
Válaszol
Simulacrum Írta:Várható volt sajnos ez a remi, kár hogy pont Akopit sorsolták ki Petinek az elsõ fordulóra.

Na ezt most magyarazza mar el valaki miert volt ez a remi? Azert, mert az ellenfel abbol az orszagbol jott, ahol a felesegem apja csapatkapitany? Es ha vb cimmecs lesz egy ormeny ellen, akkor se fogunk jatszani, mert hulyen jonne ki? Ez bullshit... seggfej
Válaszol
Kramó ellen Peti szekundánsa volt Akopjan, lehet még most is aktívan tartják a kapcsolatot ez lehetett a fõ ok. Persze ettõl le lehet gyõzni.
Válaszol
Bacrot-t és Kaszimot a magyar csapatbajnokságba kellene számûzni ezért a 14 lépéses remiért seggfej

Nem tudom, hogy feltûnt-e valakinek: Peti e4-gyel nyitott :-) Remélem, nem csak az alibi-parti miatt ....
Válaszol
Peti mai ellenfele Griscsuk, aki le kell gyõzni. Semmiféle kifogást nem fogadok el gonoszság
Válaszol
Amerigo61 Írta:Peti mai ellenfele Griscsuk, aki le kell gyõzni. Semmiféle kifogást nem fogadok el gonoszság

Hacsak Grrrrrrrriscsuk nem volt hatodíziglen szekundánsa valami örmény sakkernek, akivel Petroszjan bácsi eccer kezet fogott... mer akkó logikus a remi.
Válaszol
vigyorgás Nem biztos, hogy a barátság miatt remiztek tegnap Akopival, de szerintem egy ilyen belefér. Gricsi nem barát, viszont világossal azért nem gyönge ellenfél. Amúgy nem állunk rosszul.
Válaszol
Nem állunk rosszul, de miért nem lépünk? Vagy csak a közvetítés szar ?
Válaszol
Simulacrum Írta:vigyorgás Nem biztos, hogy a barátság miatt remiztek tegnap Akopival, de szerintem egy ilyen belefér. Gricsi nem barát, viszont világossal azért nem gyönge ellenfél. Amúgy nem állunk rosszul.

19. Rb1 utan varhato volt a b4 es neztem is mit lehet azzal kezdeni, de ez a Ba3 nem jutott eszembe. Szep lepes, van egy klassz sotet atlonk es az a-vonal is hatha jo lesz meg valamire... nagyszerű
Válaszol
Ez a 22...Ra7 nem a nap lépése volt, hogy finoman fogalmazzak. :rolleyes:
Válaszol
Simulacrum Írta:Ez a 22...Ra7 nem a nap lépése volt, hogy finoman fogalmazzak. :rolleyes:

Hazaindulok megnyugtató állásban, mire hazérek vesztve van a parti. Hát beszarok meglepődés ürülék 3 lépéses kombinációt elnézni ezen a szinten ...
Válaszol
Ez a Ra7 nem tudom miért kellett. b5 rögtön, ahogy utána húzta is. Illetve Reb8.
Válaszol
Emberek!
Ez a Griscsuk-Lékó meccs amit én nézek ?
És Lékó lépte a 27. .. Ng5-öt ? Mert akkor cenzorálva cenzorálva cenzorálva
Válaszol
Várj! Itt valami óriási dolog lesz! meglepődés
Válaszol
Mennyé má he mosolygás
Asszed Grrr benyeli a leventególt ?
Válaszol

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5