I. Sakksziget sakktorna
Eljött az új év és ígéretemhez híven egy új verseny megrendezése.
Ami már biztos:
- 7 fordulós svájci rendszerû torna (ha lesz elég jelentkezõ)
- 3 perc + 5 másodperc lépésenkénti idõbeosztás
- sorsolás rögtön a fordulók utána, remélhetõleg 2 óra alatt befejezõdhet

Az idõpont január 24. délelõttje (10 órai kezdéssel gondoltam).

A szavazás 1 hétig fog tartani, utána lehet a tornára, annak akinek az idõpont megfelelõ jelentkezni.
Válaszol
25-én NB-s forduló van, nem tudom, kiket érint ez még.
Válaszol
Jogos, nézhettem volna. Sajnos nekem a következõ hét és az az utáni sem jó, azért gondoltam erre a hétvégére.
Válaszol
Simulacrum Írta:Jogos, nézhettem volna. Sajnos nekem a következõ hét és az az utáni sem jó, azért gondoltam erre a hétvégére.

a szombat attól lehet jó. 24-e viszont megfelel a következõ utáni hét definíciójának röhögés
Válaszol
Nem is kell ezt tovább szavaztatni. 24-én lesz a verseny és ennyi. mosolygás Jelentkezni itt a fórumon, vagy levélben lehet nálam. info-kukac-sakksziget.hu

Ha valaki itt jelentkezik, akkor a szokásos másolós technikát alkalmazza. Azaz megfogja másolja az eddig jelentkezõk listáját és odaírja magát alulra.

Eddigi jelentkezõk:
Simulacrum
Válaszol
Eddigi jelentkezõk:
Simulacrum
be8ki (ex-paya5650)
Válaszol
A playchessen nem vagyok regisztrálva, a fõ játékszobában lesz?
Válaszol
Keresz Írta:A playchessen nem vagyok regisztrálva, a fõ játékszobában lesz?

Szia, nem, a Gyerekszobában (Children's Room) lesz, oda nem kell regisztráltnak lenni, vendégként is lehet játszani.
Válaszol
üdv! Harmadikként jelentkezem a tornára, remélem lesz is belõle valami...
Válaszol
Greggg Írta:üdv! Harmadikként jelentkezem a tornára, remélem lesz is belõle valami...

Még korán vagyunk, gondolom van akinek még nem dõlt el, lesz-e dolga akkor. Sáfár és Sign is jelezte, hogy tudnak róla és jönnek, ha tudnak. mosolygás

Eddigi jelentkezõk:
Simulacrum
be8ki (ex-paya5650)
Greggg
Válaszol
(Ha nem jön közbe semmi, akkor én is jelentkezni fogok, de egyelõre elég bizonytalan az a hétvége. A nevezés határideje ?? )
Válaszol
Mondjuk elõzõ nap este 20 óra. De megoldom, ha elõtte 20 perccel jelentkezik is valaki. mosolygás
Válaszol
Én is várok még, nem akarom, hogy utána sûrû bocsánatkérések következzenek.
Jaj, és szerintem gábornok is akar játszani, legalábbis a kiíráshoz írt véleménye alapján úgy tûnik.
Válaszol
Simulacrum Írta:Mondjuk elõzõ nap este 20 óra. De megoldom, ha elõtte 20 perccel jelentkezik is valaki. mosolygás

Lehet, hogy én utóbbi leszek :-) Ha ráérek, akkor ígérem, hogy kezdés elõtt minimum 2 órával jelentkezem. Sajnos pénteken még nem tudok válaszolni. szomorúság
Válaszol
Eddigi jelentkezõk:
Simulacrum
be8ki (ex-paya5650)
Greggg

(Remi?)
(Keresz)
(Sign)
(Sáfár22)
Válaszol
Sziasztok!
En is jelentkeznek a versenyre, ugye jan. 24 lesz? Es hanykor?
Válaszol
Jan. 24. 10 óra

Eddigi jelentkezõk:
Simulacrum
be8ki (ex-paya5650)
Greggg
zdzicht

(Remi?)
(Keresz)
(Sign)
(Sáfár22)
Válaszol
Udv Mindenkinek!

Nem tudom biztosra allitani, de a heten azert jelezni fogom, hogy tudok-e jatszani szombaton. Ha itthon leszek, akkor igen mosolygás
Válaszol
Üdv mindenkinek! Sajnos le kell mondjam a szombati tornát, vasárnap jobb lett volna! - remélem nem kavarok be nagyon.
Válaszol
Sajnálom, most már maradjon a szombat szerintem, de a következõre várunk.

Jan. 24. 10 óra

Eddigi jelentkezõk:
Simulacrum
be8ki (ex-paya5650)
zdzicht

(Remi?)
(Keresz)
(Sign)
(Sáfár22)
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég