Lékó &
Nem volt nehéz kitalálni, Anand lesz idén Peti ellenfele Miskolcon. Amerigonak bejött a tippje. mosolygás
Válaszol
Holnap veszek egy lottószelvényt kacsintás

Elõbb-utóbb minden TOP10-es tiszteletét teszi Miskolcon (kivéve talán Topát).
Válaszol
Anand!!! menőség menőség menőség
Válaszol
Közeleg a Lékó - Anand rapidmeccs, június 2.-án indulnak az órák. Nagy derbi lesz, az biztos, mint ahogyan az is, hogy ezúttal (is) a vendég az esélyesebb fütyülés

http://www.chessbase.com/newsdetail.asp?newsid=5446
Válaszol
Valaki a fórumról elnéz még Miskolcra? Ha minden jól megy, Gab-Chiékkal én ott leszek a hajrában. mosolygás
Válaszol
Simulacrum Írta:Valaki a fórumról elnéz még Miskolcra? Ha minden jól megy, Gab-Chiékkal én ott leszek a hajrában. :)

Nem elnézek, már elnézést nézek, hanem odautazom. Lejattolok majd A.-dal, de leglább lefényképedzkedek..
Szerintem GabChi apai örömök elé nézhet, úgy sejtem homályosan.. _M/_
Válaszol
gábornok Írta:Nem elnézek, már elnézést nézek, hanem odautazom. Lejattolok majd A.-dal, de leglább lefényképedzkedek..
Szerintem GabChi apai örömök elé nézhet, úgy sejtem homályosan.. _M/_

Ideje volna, ideje volna. Ám még váratik az magára! Ellenben AgyProtira ráfér egy kis (nem)apai kéz érintése... röhögés

Mi természetesen a hagyományoknak megfelelõen péntek-szombat-vasárnap leszünk ott.

LEGYÜNK MINÉL TÖBBEN PETI MECCSÉN! HAJRÁ PETI!
Válaszol
Holnap kezdõdik a meccs, a chessbase beharangozója igazán szimpatikus:

http://www.chessbase.com/newsdetail.asp?newsid=5475
Válaszol
Kisebb csalódás számomra, hogy a Sakksziget/Index Sakktorna képviselõit nem látom az ünnepi asztalnál ...
A Gab-Chi, Simulacrum és Gábornok alkotta szurkolóhad merre jár ?? röhögés
Válaszol
Amerigo61 Írta:Kisebb csalódás számomra, hogy a Sakksziget/Index Sakktorna képviselõit nem látom az ünnepi asztalnál ...

Pincemunkára mentünk a Tokaj-Tarcal-Mád aranyháromszögbe, konkrétan: átfejtés, szûrés, derítés, dekantálás, dekancsózás, Mega-pipettázás=lopózás, titrálás-mérõpoharazás, ízvizsgálat.. 'szal minden, ami a szakszerû termékvizsgálat körébe foglaltatik. Hordozható, tábori opto-polarometriai és gázkromatografikus berendezések bekalibrálása, etc., afféle apró technikusi ujjgyakorlatok.
".., ezt követõen a jövedéki termékek számbavételezése _maradéktalanul_ megtörtént."
Válaszol
Amerigo61 Írta:Kisebb csalódás számomra, hogy a Sakksziget/Index Sakktorna képviselõit nem látom az ünnepi asztalnál ...

Dógozik! Gab-Chi SAP-ol, meg versenyengedélyt szerez. Simulacrum meg keményen nyomja az ipart. Sajnos nem én vagyok fordító hölgy barátja így azon oknál fogva már nem lehetek ott. fütyülés Sakktudásom messze elmarad a kiváltságos szinttõl. Miskolcon meg nem ismerek sajnos senki befolyásost, aki odaültetne az asztalhoz. De a hétvégén megrohamozzuk a helyszínt. Megpróbálok pár jó fotóval visszatérni. mosolygás
Válaszol
Nocsak egy Grünfeld Anandtól. mosolygás
Válaszol
Egy kimaradt lépés volt most:

FEN

26. b3! Rxd4 27. Bb6 Re4 28. Rc1 Nd7 29. Be3 a5 30. Bg2 +-

Elsõ partinak elment. mosolygás
Válaszol
Remi lett az elsõ parti..
Válaszol
Még egy Grünfeld? Én örülnék ha Peti visszatérne a Grünfeldhez, attól függetlenül, hogy ilyen magas szinten nincs igazán jó helyzetben.
Válaszol
Simulacrum Írta:Még egy Grünfeld? Én örülnék ha Peti visszatérne a Grünfeldhez, attól függetlenül, hogy ilyen magas szinten nincs igazán jó helyzetben.

Valahogy hatalmas támadás vált lehetõvé világos részérõl.. :-(

A 15, .., f6-ra egy Wilág Wárakozott Wégtelen idõkig online..

Felejtsük is el gyorsan sötéttel a Grünfeldet, Anand ellen..
Válaszol
Ebbõl bukta lészen szomorúság
Válaszol
Ennél a 14...Qd8-nál bármi jobb lett volna.
Válaszol
gábornok Írta:Pincemunkára mentünk a Tokaj-Tarcal-Mád aranyháromszögbe, konkrétan: átfejtés, szûrés, derítés, dekantálás, dekancsózás, Mega-pipettázás=lopózás, titrálás-mérõpoharazás, ízvizsgálat.. 'szal minden, ami a szakszerû termékvizsgálat körébe foglaltatik. Hordozható, tábori opto-polarometriai és gázkromatografikus berendezések bekalibrálása, etc., afféle apró technikusi ujjgyakorlatok.
".., ezt követõen a jövedéki termékek számbavételezése _maradéktalanul_ megtörtént."

Ez a pincemunka felkeltette az érdeklõdésemet, úgy az analitikai, mint a jövedéki viszonylatban vigyorgás
Válaszol
Ez a második parti igen gyengére sikeredett Peti részérõl. Holnap alkotni kellene valamit világossal.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég