II. Sakksziget sakktorna
Vágjunk bele szombaton a másodikba, ha van kedvetek:

- 7 fordulós svájci rendszerû torna (ha lesz elég jelentkezõ), ha nem, akkor körverseny, mint múltkor
- 3 perc + 5 másodperc lépésenkénti idõbeosztás, marad a régiben
- sorsolás rögtön a fordulók utána, remélhetõleg 2 óra alatt befejezõdhet

Az idõpont: máricus 28. délelõttje, 10 óra.
Válaszol
nekem egyelõre kérdéses.
Válaszol
Egyelõre nekem is kérdéses a szombat délelõtt, valószínûleg csak péntek este tudok biztosat mondani ...
Válaszol
Leszek. Hátha Nektek is összejön.. :-)
Válaszol
én játszani fogok a megyei csb-n... szomorúság
Válaszol
Jó lesz ez kéthavonta szerintem, úgy nagyobb a kiéhezés. mosolygás Egy hónap múlva megpróbáljuk.
Válaszol
Attól félek, h addigra meg már nagyon felerõsödöm.. menőség Jól meggondoltátok ezt? Tongue
Válaszol
gábornok Írta:Attól félek, h addigra meg már nagyon felerõsödöm.. menőség Jól meggondoltátok ezt? Tongue

Akkor kénytelenek leszünk ketten játszani ellened egyszerre. mosolygás
Válaszol
Tehát a holnapi derbi elmarad. Nem is baj, mert csak úgy játszhattam volna, ha közben megfõzöm az ebédet is, így meg nem lehet rendesen koncentrálni :-[
Válaszol
Igen, jövõ hónapban folytatjuk. Jó ebédfõzést! mosolygás
Válaszol
Most ugrott be, hogy 28-a munkanap lesz, lehet halasztódik megint a dolog sajnos.
Válaszol
Kicsit késve kapok észbe, hogy holnap van az utolsó szombat, de annyira sok érdeklõdõ sincs úgy tûnik.
Válaszol
Lehetne egy sakkverseny de ha lesz is hétvégén legyen mert nekem is meg gondolom a többieknek is akkor lesz jó.
Válaszol
argyelan Írta:Lehetne egy sakkverseny de ha lesz is hétvégén legyen mert nekem is meg gondolom a többieknek is akkor lesz jó.

Ha lesz természetesen hétvégén lesz, de szerintem nyáron már nem. Ilyenkor nagy a pangás errefelé. mosolygás
Válaszol
Simulacrum Írta:Vágjunk bele szombaton a másodikba, ha van kedvetek:

- 7 fordulós svájci rendszerû torna (ha lesz elég jelentkezõ), ha nem, akkor körverseny, mint múltkor
- 3 perc + 5 másodperc lépésenkénti idõbeosztás, marad a régiben
- sorsolás rögtön a fordulók utána, remélhetõleg 2 óra alatt befejezõdhet

Az idõpont: máricus 28. délelõttje, 10 óra.

A részvételem az idõjárás függvénye, ugyanis ha szombaton végre megrendezik a Balaton-átúszást, akkor én sajnos kihagyom a sakkversenyt.
(Mielõtt bárki is elismerõen bólintana: én csak nézõ leszek, úszni a lányom fog mosolygás )
Válaszol
Csak nyugodtan, nyáron most nem lesz verseny, egyszerûen kevés az érdeklõdõ. Majd õsszel belehúzunk.
Válaszol
belet-húzunk? ;-D
Válaszol
Már lassan õsz vége van és még nem volt verseny.
Válaszol
Mert sajnos szabad hétvégém se...
Válaszol
Nagyon elült ez a topik, pedig talán lenne jelentkező egy újabb tornára kacsintás

Szerintetek?
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég