Amber verseny
Két hét múlva jön a szokásos vak és rapid torna Nizzában. Végre Peti is újra figurát fog versenyen a kezébe. mosolygás Nagyon kellemes a névsor:
Anand, Aronjan, Carlsen, Ivancsuk, Kamsky, Karjakin, Kramnyik, Lékó, Morozevics, Radzsabov, Topalov, Wang Yue
Válaszol
Gondolom, a pénzdíj is kellemes, mert ez csak egy bulimeccs mosolygás

Igaz, Peti elég régen nem játszott, bemelegítésnek jó lesz ...
Válaszol
Amerigo61 Írta:Gondolom, a pénzdíj is kellemes, mert ez csak egy bulimeccs mosolygás

Igaz, Peti elég régen nem játszott, bemelegítésnek jó lesz ...

Az összdíjazás 65 millió forintnak megfelelõ euró. Én is mentem volna ha meghívnak, vittem volna egy gyufásdobozt, ti meg itthonról adtátok volna a Rybka ajánlást, hogy mit lépjek. vigyorgás
Válaszol
Simulacrum Írta:Az összdíjazás 65 millió forintnak megfelelõ euró. Én is mentem volna ha meghívnak, vittem volna egy gyufásdobozt, ti meg itthonról adtátok volna a Rybka ajánlást, hogy mit lépjek. vigyorgás

Én benne vagyok, már csak a díjalap elosztásáról kellene megegyeznünk vigyorgás
Válaszol
Négy nap múlva kezdõdik a torna. Vajon Kramnyik és Topalov elássák-e végre a csatabárdot (kézfogással megpecsételve), vagy folytatják a "duzzogó ovisok a homokozóban" c. mûsorszámot? fejreállt
Remélem, gyõz a józan ész, bár a második verziót tartom valószínûbbnek ...
Válaszol
Még csak nem is tétre menõ verseny, szerintem tuti nem fognak kezet. :rolleyes:
Válaszol
Nagy szám lenne, amint a vakparti elõtt a két bekötött szemû GM-et beterelnék a helyszínre és azok kétségbeesetten próbálnák elkerülni, nehogy véletlenül összeakadjon a kezük a "sötétben" O-o-O
(A fotósok/tudósítók legnagyobb örömére mosolygás)
Válaszol
Sajnos nem kötik be a szemeket. Üres sakktábla van a számítógép képernyõjén. fütyülés
A Kivétel nem erősíti a Szabályt. Minden esetben gyengíti.
Válaszol
Ma indulnak az órák, sajnos én személy szerint most lemaradok az elsõ fordulóról, de aztán jövök szurkolni holnaptól. mosolygás
Válaszol
gordonka Írta:Sajnos nem kötik be a szemeket. Üres sakktábla van a számítógép képernyõjén. fütyülés

Igen, tudom. Poénnak szántam, de kissé félre sikerült mosolygás
Az egyik Polgár J. - Topalov vakmeccsen viszont tényleg bekötötték a két játékos szemét, gondolom, a közönség kedvéért sakk
Válaszol
Az Amber versenyt senki nem követte? 1-1 lett Ananddal az elsõ forduló Petinek. A rapidra csak annyit mondok, gyönyörû végjátékkezelés és 1. d4. Már mióta mondom, hogy Petinek rég d4-et kellene játszania. mosolygás Anandot ritkán gyõzik le rapidban. Szép volt Peti! Vakon viszont el kell ismerni Anand nagyon szépen csinálta.
Válaszol
Kár, hogy lemaradtam élõben. Szép volt mindkét parti. nagyszerű
Válaszol
Ma nem lesz könnyû napunk. A tavalyi gyõztes és tegnap is oda-vissza nyerõ Arcsi ellen kell harcba indulnia Petinek.
Válaszol
Szép, küzdelmes, magas színvonalú játszmái voltak Petinek tegnap, reméljük a továbbiakban sem lesz ez másként! _M/_
Válaszol
Magas színvonalon Arcsi elnézte a vezérét. De ha nem nézi el is jobban álltunk. Szép volt Peti! mosolygás
Válaszol
Így van, szép volt, Peti! nagyszerű menőség
Válaszol
Azért mi ne hullajtsunk könnyeket! Nem könnyû ez amûfaj.
Válaszol
Simulacrum Írta:Magas színvonalon Arcsi elnézte a vezérét. De ha nem nézi el is jobban álltunk. Szép volt Peti! mosolygás

Ez ilyen megkímélem magam a további szenvedéstõl, mert nagyon rosszul állok vezérelnézés lehetett. kacsintás
Válaszol
Aronian tegnap repülõrajtot vett, de Peti ma leszállította az anyaföldre kacsintás

Anandot sem mindennap gyõzik le rapidban, bár az indiai VB a minap azt nyilatkozta, hogy a rövid partikat már nem favorizálja annyira, mint korábban ...
Válaszol
Ez a 18...h6 elég kérdõjeles lépés volt Petitõl. Ne8 nagyon adta magát.
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég