• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Következő 
Sakk EB
Két forduló után nem igazán mondható el, hogy jól kezdtek a magyarok. Gab-Chi Wely nyert! mosolygás Sajnos pont magyar ellen. szomorúság

Hivatalos honlap
Válaszol
Tudom. Sajnos a magyar élsakk itt tart. Nagy az ûr. Mindenki (kivéve Brekit) 2500-as. Ez kevés. Tipikus 2500-as szinten is játszottak, ami szintén nagyon kevés. Ruck Robi kb. 1400-as szinten tolta Volo ellen. Héráról jobbakat hallottam, de õ is kudarcot vallott.
Brekinek drukkoljunk, hogy 2700-as legyen év végére, jövõ év elejére! Ez sem a mi Eb-nk lesz, bár az is igaz, hogy ez "csak" egy Eb.
Sajnos a magyar élsakknak óver, nagyon úgy néz ki. :-[
Válaszol
Ma eddig egész jók az eredmények, csak Krisztián kapott ki.
Válaszol
Hoang a második partiját is megnyerte, ma sötéttel, 2-bõl 2 eddig. Prohászka pedig nagy skalpot szerzett sötéttel.
Válaszol
Hoang 3-ból 3! nagyszerű 2400-as szintû ellenfele már a megnyitásban elvérzett, hihetetlen.
Válaszol
Szegény E. Viktorunk szépen kapott ma ki.. szomorúság
Válaszol
Akárcsak Wely, csúnyán elverték. halál
Válaszol
Hoang lassan 4-bõl 4! El kell ismerni szerencséje volt eddig a sorsolással, de ez akkor is szuper teljesítmény.
Válaszol
Simulacrum Írta:Hoang lassan 4-bõl 4! El kell ismerni szerencséje volt eddig a sorsolással, de ez akkor is szuper teljesítmény.

Lehet, hogy elkiabáltam. 25...Bf6?? Vajon mi szólt a Qxh2, majd Bh4 ellen?
Válaszol
Valami extra: Hoang most meg Trompovszkíjt játszik!
Válaszol
És jobban is áll, hajrá hajrá!
Válaszol
De jól nyomassa ez a kis cenzorálva .. remélem behúzza! Tongue
Válaszol
Socko ellen remi lesz világossal. Eddig fantasztikusan menetel, de a neheze most jön. Hajrá Trang! nagyszerű
Válaszol
Jó ez a remi, de most már tényleg a neheze jön.
Válaszol
Ez jó kép a Chessbase-rõl: meglepődés

[Kép: budva14.jpg]
Válaszol
Hoang most pedig Francia védelemet választott.. ,na kíváncsi leszek! :-)
Válaszol
Kellemesen állunk már most.
Válaszol
Igen, hát itt a tavasz.. _M/_ :-[
Válaszol
Elég volt ma a remi, bár lehet végig remivel is meg lehet nyerni most már az EB-t, de talán még egy egész pont majd kellene.
Válaszol
Ezek a sakker csajok nem kímélik egymást.. Ma csak nõi partikat látni a Közvetítések szobában, 8 remi mellett 18 parti dõlt el..! Csak kettõve több világos nyerés volt, ha jól számoltam össze..és nagyon élvezetesek is tûnnek nekem a küzdelmek!
Válaszol

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Következő 

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég