Sakksziget.hu oldal
Frissült a motor a sakksziget.hu alatt. A legújabb Wordpress került alá. Ha bármi hibát tapasztaltok, kérlek írjatok. Köszönet.
Válaszol
Simulacrum Írta:Frissült a motor a sakksziget.hu alatt. A legújabb Wordpress került alá. Ha bármi hibát tapasztaltok, kérlek írjatok. Köszönet.

Remek! Szép az új design, jó a motor. Pöccre indul! nagyszerű
Válaszol
Szép lett a honlap, sokkal szebb, mint a régi. A fórumot még szokni kell, de az is OK lett, s gyors is mindkettõ.
nagyszerű
Válaszol
Kedves fórumozók. A sakksziget.hu és a forum.sakksziget.hu hamarosan megszűnik. Igazából hobbiból tartottam fel a blogot és a fórum oldalt.
Kérdésem, hogy szükség van-e a fórumra, hogy érzitek van-e annyi aktivitás, szerettek-e itt fórumozni, hogy esetleg más néven fennmaradjon valahol vagy jó az index fórum is, úgyse születik sok bejegyzés?
Válaszol
Nekem hiányozna a Sakksziget, elég gyakran megfordulok itt (szinte minden nap), de én is azt látom, hogy érdeklődők ugyan vannak, de az aktivitás erősen lecsökkent. Alig néhányan szólunk hozzá egy-egy témához, a többség read-only üzemmódban inkább a háttérben marad ...
Az Index sakkfórumai ugyan feléleszthetők, de ott sem tolonganak a hozzászólók, más magyar nyelvű sakk-fórumokról (legalábbis amelyek elérnék a Sakksziget színvonalát) nincs tudomásom ...
Válaszol
Igen, egy-egy nagyobb verseny alkalmával nagyon sokan meglátogatják a fórumot, de a hozzászólások számának növekedése ezt nem követi. Bár így is aktívabb egy kicsit, mint az indexes fórumok, de úgy látom a sakkot inkább mindenki játssza, mint beszél róla.
Válaszol
Szeretem a sakkszigetet, én is felnézek szinte minden nap. Kár hogy ennyire inaktívak vagyunk, hiányozna ha nem lenne. Az indexre már be sem szoktam lépni :-) Igaz mostanában már a sakk is kiesik az életemből. Szerencsére Judit tesz róla, hogy visszaszokjak harcias
Válaszol
Nos úgy döntöttem a fórum megmarad, a Sakksziget blog bejegyzései pedig idővel átkerülnek egy másik helyre.

A fórum új elérhetősége: http://sakkforum.subu.hu
(Akinek könyvjelzőjébe van rakva a fórum, az mindenképp írja át, mert nemsokára megszűnik a régi cím.)
Válaszol
(2011-09-13, 19:58:41)Simulacrum Írta: Nos úgy döntöttem a fórum megmarad, a Sakksziget blog bejegyzései pedig idővel átkerülnek egy másik helyre.

A fórum új elérhetősége: http://sakkforum.subu.hu
(Akinek könyvjelzőjébe van rakva a fórum, az mindenképp írja át, mert nemsokára megszűnik a régi cím.)

Lájk! nagyszerű mosolygás
Válaszol
Nagyon jó az új motor! A fórum meg ne szűnjön mert ez a mi életünk, a sakkozók élete! Itt mindent meg lehet találni éppen most büszkélkedem haveroknak, hogy milyen jó a fórum és, hogy jöjjenek ők is és regisztráljanak!
A tesztállások sakkprogramok számára oldalon nem jelenik meg a kép! Lehet, hogy az új motor hibája még? Vagy szerkesztés alatt van?

Köszi a segítségeteket!
Üdv: rybkachess
Válaszol
Hali!

Sok helyen nem láthatóak a FEN-ként beillesztett állások, a feladványos lapon majd megőrültem már, annyi jónak tűnő dolog gyülekezik ott, és csak a lényeg nem látszik...

Most ki is próbáltam a beillesztést a tesztlapon, de nem sikerült, majd amikor törölni próbáltam a hozzászólást, az sem ment. ?? szomorúság

B.
Válaszol
Nem tudom több napja nem jön be az oldal csak akkor ha a firefox-ban leállítom az oldal betöltődését majd ráfrissítek! Bármit meg akarok nyitni csak forog a firefox és nem tölti be! Le kell állítani a töltést, és újratölteni az oldalt! Régebben nem volt ilyen! Tudtok erről valamit? Pár napja ilyen kb. 1 ,2 hete

Utóirat: Most telepítettem újra a gépet, megszűnt a problémám! :-)
Válaszol
Tisztelt Simulacrum!

Beszéltem egy barátommal, aki pernahajder néven van regisztrálva de nem tud belépni, illetve ugyanolyan felhasználói nevet akart csinálni. Tudnál neki segíteni, hogy beléphessen?
Mondom az új email címét: drtallos@gmail.com

Köszönöm a segítségedet.
Válaszol
Jeleztem neki, remélem most menni fog majd.
Válaszol
Simulacrum

Tegyek ki a blogomra 1 rátok mutató linketfütyülés ?
SAKK! az élet a táblán zajlik , gondolj meg minden lépést...
Válaszol
Köszönöm szépen, ha megteszed. kezetrázós
Válaszol
Nincs mit vigyorgás

sakksziget néven tettem be, nézd meg megfelel e,és szólj majd mosolygás
Válaszol
Sajnos a sakksziget.hu már nem az enyém, így ha kérhetem sakkfórum néven rakd be. Köszönöm.
Válaszol
ok, javítva mosolygás
Válaszol
(2013-07-07, 21:26:25)Simulacrum Írta: Sajnos a sakksziget.hu már nem az enyém, így ha kérhetem sakkfórum néven rakd be. Köszönöm.
Az új "tulaj" is sakkmániás, vagy csak befektető? megijedés
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég