• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Következő 
Online sakk - avagy hol játsszunk?
Hali!

A Game Twist oldalán eléggé színvonalas a sakk! nagyszerű
Válaszol
Részemrõl az a fizetõs oldal, ahol a sakkidõt kötetlenül szokom eltõtteni, nagyszerű korrektnek tûnik.

(30?-40$-8eFt/év)
Válaszol
Tudom nem ehez a témához tartozik de azt szeretném kérdezni hogy hol szoktál játszani a neten Simulacrum mert akarok veled játszani de csak ha akarsz ha valaki más akar velem játszani kihív . sakk
Válaszol
argyelan Írta:Tudom nem ehez a témához tartozik de azt szeretném kérdezni hogy hol szoktál játszani a neten Simulacrum mert akarok veled játszani de csak ha akarsz ha valaki más akar velem játszani kihív . sakk

A playchessen szoktam játszani, de teljesen véletlenszerûen, ha úgy adódik kedvem és van egy kis idõm rá. Ha látsz fent, nyugodtan kihívhatsz. mosolygás
Válaszol
Ki szokot még rajtam kívül a Flyordien játszani?
Válaszol
argyelan Írta:Ki szokot még rajtam kívül a Flyordien játszani?
Szia!
Én szoktam néha de a húsz perces játék idõt kevésnek tartom ezért inkább más oldalakat részesítek elõnyben.PldTonguelayOk.com,GameTwist.
Válaszol
Hány pontod va a Flyordien és mikor leszel fönt a Flyordien?
Válaszol
argyelan Írta:Hány pontod va a Flyordien és mikor leszel fönt a Flyordien?
Gyere inkább a GameTwistre az jobb.
Válaszol
Nincs is ilyne oldal a googleba nem találta beírtam com. hu. és net. címen is de egyik se találta meg az oldalt.
Válaszol
argyelan Írta:Nincs is ilyne oldal a googleba nem találta beírtam com. hu. és net. címen is de egyik se találta meg az oldalt.
Üsd be a Google-be:gametwist és lehetetlen,hogy ne adja be az elsõ oldalon valahol.
Válaszol
argyelan Írta:Nincs is ilyne oldal a googleba nem találta beírtam com. hu. és net. címen is de egyik se találta meg az oldalt.

http://www.gametwist.hu/
Ezt keresed?

A sakk ezen belul meg itt van:
http://www.gametwist.hu/games_details/id.../Sakk.html
Válaszol
Oké mostmár így megvan majd regisztrálom magam köszi.
Válaszol
Sakk.hu forever! vigyorgásluftballonos
Válaszol
Én eddig többnyire ingyenes oldalakon játszottam online sakkot. Egy kivétel volt - nem rossz . de mondhatom sokkal jobbak vannak ingyen. A klasszikus ingyenes totál profi megoldás a freechess.org címen található. A Babaschess interface programot javaslom hozzá.
A másik ingyenes amiért megírtam ezt a cikket, az pedig egy (úgy tudom) teljesen új hely.
Ki lehet választani a magyar nyelvet is. Fantasztikus jól megcsinálták.
Nem szeretném részletezni a rengeteg jó tulajdonságát csak annyit róla , ennél kellemesebb jobban felhasználóbarát lehetőség nincs az online sakkozás palettáján. (A fizetősöket is beleértve). Kicsit még kevesen játszanak rajta mert még nem fedezték föl a sakkozni vágyók. (Kb. egyszerre 50-120 felhasználó). Ezért is szeretném terjeszteni az információt. Próbáljátok ki feltétlen és ha tetszik Ti is terjesszétek sakkozó barátaitok körében! A következő címen elérhető: http://www.chessfriends.com/
Regisztrálás a szokásos - egyszerű ,csak email cím kell hozzá. A magyar zászlóra kell kattintani és akkor minden magyarul lesz.
Viszlát az új remek online sakkszerveren !
Válaszol
(2009-10-03, 17:20:39)argyelan Írta: Ki szokot még rajtam kívül a Flyordien játszani?

Helló! A flyordie nem olyan jó! Gyere te is inkább a playchessre ha sakkozol! :-) Az igényes hely és 8500 ft-ért kapsz sorozatszámot és 1 évig ott lehetsz!!

Üdv: rybkachess
Sziasztok!

Szerintem a playchess jó oldal nagyon és aki versenyszerűen sakkozik annak kell ez az oldal!
Válaszol
Hali ! Flyordie naon jó !menőség
Válaszol
Nekem is van playchessem, hiába olyan jó, de nekem mégis a sakk.hu (Flyordie) jön be leginkább.
Válaszol
Bár a szerverjük szemétre való vigyorgás
gyakran megszakad a kapcsolat
Válaszol
(2010-10-07, 11:08:24)XBOARD Írta: Bár a szerverjük szemétre való vigyorgás
gyakran megszakad a kapcsolat

A legrosszabb az benne, hogy ha ott játszol akkor általában gépek ellen játszol!röhögés Ott ugyanis nem szűrik ezeket! Próbáld meg ezt a playchessen!angyalangyal Már gyalog is leszel és törlik a játszmáidat is! Így jártak azok akik nem sportszerűek és megpróbálnak csalni! mosolygás
Válaszol
Ma már a két gépes progizás a divat, azok meg vannak playchessen is. Nekem annak csak a hangulata nem teccik, valahogy számomra lélektelen.
Válaszol

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Következő 

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég