Reggio Emilia
Almási ma is nyert, jelenleg +3-mal egyedüli első. SZVSZ nagyon közel lehet már Petihez. (Élőben) Live Rating frissülésre várok... határozatlanság
Válaszol
Igen és ahogy már írtam nem is lenne baj, ha megelőzné. Az érdekes dolgokat jelentene így az olimpia előtt. Régebben ugye úgy volt, hogy az utolsó 3 kiadott FIDE listán lévő helyezés számított. De ugye most 2 havonta adják ki a listát. Ha Petinek nem menne a Corus, akkor Alma több hónapig is lehetne előtte...
Mondjuk egy második táblás Lékó Péter lehet még több pontot hozhatna a csapatnak.
Válaszol
(2010-01-04, 22:34:15)Simulacrum Írta: ...egy második táblás Lékó Péter lehet még több pontot hozhatna a csapatnak.

Ebbol szerintem presztizs-kerdes lesz... Mondjuk szerintem Peti a 2. tablan kb ugyanolyan eredmenyes lenne, mint Alma, viszont az elso tablan azert meg kijonne Peti nagyobb rutinja az igazan nagyokkal szemben. Bar, ki tudja... vigyorgás
Válaszol
Persze, így van. Amennyivel többet nyerne Peti a második táblán, annyival többet bukna valószínűleg Alma az elsőn. A presztízs miatt remélem Peti leveri a mezőnyt Hollandiában nemsokára és nem kell számolgatni sem. Egy második táblás jó formában lévő Almási és egy harmadik táblás Judittal jó esélyekkel vághatunk neki az olimpiának.
Válaszol
Meggyőződésem, hogy Lékó soha nem ülne le Alma mögé a 2. táblára. Inkább kihagyja az olimpiát. Tongue
Válaszol
Nem állunk túl jó sötéttel Kamsky ellen, pedig jó lenne a remi és a szép versenygyőzelem.

Úgy tűnik az olaszok tudnak közvetíteni:
http://79.125.55.56/reggioemilia0910-09/webboard.swf
Válaszol
Wink 
Sziasztok!

Alma fantasztikus versenyeredménye van születőben, még akkor is, ha ma nyerne ellene Kamsky!

A TWIC-en most 2856-os teljesítmény pontja van, ami döbbenetes!

Várom a fejleményeket és bízom a Sakkolompián való jó helyezésben!
Mókusmuki
Válaszol
Sajnos a mai úgy tűnik vereség lesz, de így is természetesen ahogy írod nagyon jó a teljesítménye. Úgy tűnik a "Kramnyik-betegség" benne is megvan. vigyorgás

Jók leszünk az olimpián, én is bízom benne.
Válaszol
Nem csak Peti omladozik az utolsó fordulóban, sajnos most Alma is nagyon xarul áll, bár ha kikap, a holtversenyes első hely még meglesz.
Végeredményben ez egy szép siker. Jó lenne ha meghívást kapna egy superre, megnézném mire képes a nagyok ellen.
Válaszol
Sajnos Alma kikapott és végül csak 2. lett Kamsky mögött, de így is 2781-es teljesítménnyel nagyon jó eredményt ért el!mosolygás
Mókusmuki
Válaszol
Kijár azért egy Nagy Gratula Almának! menőség
Válaszol
Gratula Almának, nagyszerűen küzdötte végig a tornát, ez a kisiklás meg belefér mosolygás Az élője 2712-re emelkedett!
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég